Tuna KERMAN

Nordex Group Satış Müdürü

Bu sene bizim de ICCI’ da 10. yılımız. Her sene katılıyoruz. Zaten Nordex’in bu fuar dışında katıldığı başka bir fuar yok. Hala memnuniyetle ICCI’a katılmaya devam ediyoruz. Fuar her yıl daha da uluslararası hale geliyor. ICCI’da hem kendi alt tedarikçilerimizle hem yatırımcılarımızla hem de kurumlardan kişilerle görüşme fırsatı buluyoruz. Öte yandan fuarın diğer bir özelliği de güzel konferanslarla bunu perçinlemiş olması, özellikle bu yıl çok güzel konuşmalar ve oturumlar vardı. Bunlar sevindirici. Farklı bir yelpazeden bakmaya başladık artık.

Ali AYDIN

Ülke Endüstriyel Genel Müdürü

Bu fuara 4 yıldan beri katılım sağlıyoruz. Her geçen yılda müşteri ağımız ve fuardan elde ettiğimiz fayda yükseğe taşındı. Hem marka bilinirliğimiz hem de hizmetlerimizi son kullanıcılara ulaştırabilmek açısından maksimum faydayı elde etmiş bulunuyoruz. Yurtdışından çok ciddi sayıda ziyaretçi geliyor. Şuanda Avrupa’ dan genel olarak bir katılım söz konusu ama Pakistan, Azerbaycan, Romanya ve birçok Afrika ülkesinden ziyaretçi ile tanıştık. Buradaki hizmet ihtiyacı olan firmalara bu fuar ile ulaşabilmek ayrıca mutluluk verici. Şuanda bu kadar sektör paydaşını bir araya getiren bir oluşum ve sosyal statü yok. Dolayısıyla ülkemizin en önemli ve tek fuarı.

Ebru ÇİÇEKYURT

Siemens Gamesa Genel Müdürü

ICCI fuarına yaklaşık 15 – 16 yıldır katılıyoruz. Çokta faydasını görüyoruz. Sektör paydaşları ile bir araya gelme, fikir alışverişinde bulunma, yenilikleri takip etme konusunda bize büyük katkı sağlıyor. Bütün paydaşlarımızla, özellikle yatırımcılar, müşterilerimiz, potansiyel müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, iş ortaklarımızla bir araya gelme fırsatı buluyoruz. Önümüzdeki senede Siemens Gamesa olarak ICCI da bulunmayı planlıyoruz ve düşünüyoruz.