ICCI 2020 Fuarı’nda 3 yıldır Türkiye’de yerleşik yabancı konsoloslukların ekonomi ve ticaret bölümleri yetkilileri ile olan iş birliklerinin geliştirilmesi adına çalışmalar yapılmaktadır. Katılımcı ve ziyaretçilerinin, yabancı konsolosluklar ile bağlantıya geçmesi ve iş ilişkileri geliştirmesi için çalışmalarını sürdüren ICCI Fuarı, ayrıca 15-17 Nisan 2020 tarihleri arasında organize edilecek olan “Diplomatik Alan” ile ilişkide olduğu konsoloslukların fuara stantlı katılımını gerçekleştirecektir.

Üniversiteler/araştırma kurumları ve sanayi kuruluşlarının aynı ortam içerisinde araştırma, geliştirme ve inovasyon çalışmalarını sürdürdükleri; birbirleri arasında bilgi ve teknoloji transferi gerçekleştirdikleri; akademik, ekonomik ve sosyal yapının bütünleştiği organize araştırma ve iş geliştirme ekosistemleri olan Tekno Parklar, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği (TGBD) İş Ortaklığı ile ICCI 2020’ de.

Bu sene 15 – 17 Nisan 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’ nde 26.sı gerçekleştirilecek ICCI – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı kapsamında Techno Area adıyla gerçekleştirilecek özel alanda Tekno Parklara yer verilecek.

ICCI 2020 kapsamında TGBD işbirliği ile gerçekleştirilecek bu alanda, Teknoparklara Ücretsiz 12 m2 veya 15 m2 standart stand sağlanacaktır. Standart standın içinde halı, 1 adet masa, 4 sandalye, aydınlatma yer alacaktır. Veya Teknoparkların standlarını kendileri yapmaları durumunda 21 m2 kadar boş alan ücretsiz olarak verilecektir.

Teknoparklar stand alanlarında bünyelerinde yer alan Start Up firmalar ile katılım sağlayabileceklerdir.

Teknopark ile aynı standı paylaşacak olan Star Up’lardan da ücret talep edilmeyecektir.

Katılım sağlayan Teknoparklar Techno Area Özel Alanında yer alacak olan Forum Alanında sunum yaparak projelerini sunabileceklerdir.

Enerji sektörünün merkezinde, Techno Area Özel Alanında geç kalmadan yerinizi almak için bizimle veya Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği (TGBD) ile iletişime geçin…

Son başvuru tarihi 24 Şubat 2020’ dir.

Başvuru için;
Yasemin ARSLAN
Kurumsal İletişim Uzmanı
Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği (TGBD)
Telefon: +90 312 265 00 40 / 5595
Faks : +90 312 265 00 48
yasemin.arslan@tgbd.org.tr