Ana Sayfa>Enerji Ödülleri>Enerji Ödülleri Hakkında

Enerji Ödülleri Hakkında

Enerji Ödülleri Hakkında

ICCI ENERJİ ÖDÜLLERİ & KATILIMCI GALA YEMEĞİ

Türkiye’ de ilk ve tek olarak 2011 yılından beri her sene düzenlenen, Türkiye enerji gücünü üreten lider firmaların en iyilerinin ödüllendirildiği, Türkiye enerji sektörünün oscarları olarak bilinen “ICCI Enerji Ödülleri” Töreni'nin yedincisi bu yıl 2 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul WOW Convention Center'da düzenlenecektir.

24. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı'nın ilk günü akşamı Katılımcı Gala Yemeği ile birlikte gerçekleştirilecek Enerji Ödülleri Töreni ile ICCI 2018 bu sene Mayıs' ın ilk haftası Enerji Sektörünü birçok etkinlik ile İstanbul' da bir araya getiriyor.

Türkiye'de ve dünyada en önemli gündem maddelerinden biri haline dönüşen Enerji Sektörüne verilen hizmetleri ve yapılan katkıları desteklemek amacıyla verilen ICCI Enerji Ödülleri, ileri vadede yapılacak projeleri ve hizmetleri de teşvik etme amacı taşıyor. ICCI Enerji Ödülleri kapsamında Enerji Santrallerini ve Verimlilik projelerini onurlandıracak.

Özellikle yenilenebilir enerji alanında yapılan yatırımları desteklemek amacıyla da verilen ICCI Enerji Ödülleri’nde, Yenilenebilir Enerji Santralleri kategorisinde; Rüzgar, Hidroelektrik, Jeotermal, Biyokütle ve Atık ile Güneş, Termik Santraller alanında ise, Doğalgaz, Kömür ve Atık Isı projeleri yarışırken bu sene yarışmada ödül kategorilerine eklenen Teknik Uygulama ve Bakım ve Onarım kategorileri ile Yenilenebilir Enerji Santralleri ve Termik Enerji Santralleri kategorisinde ödül alan Santrallerin Ana Ekipmancıları onurlandırılacak.    

Başvurular enerji ödülleri jüri üyeleri tarafından ölçülebilir kriterlere verilecek puanlama sistemi ile değerlendirilip, her kategoride en yüksek puanı alan başvuruya ödül verilecektir.

2 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenecek törene, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK yetkilileri ve kamu üst düzey çalışanları ile çok sayıda akademik ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin ve enerji sektörünün önde gelen profesyonelleri katılacak.

ICCI ENERJİ ÖDÜLLERI

SPONSORLUK ÇALISMALARI

ANA SPONSORLUK

Ödül Töreni için yapılan tüm duyuru, broşür, afis, reklam, davetiye ve web sitesinde Ana sponsorun logosuna “Ana Sponsor” ibaresi altında yer verilecektir. (Web Sitesinde Firmanın Sitesine Link Verilecektir.)

Sahne Görselinde “Ana Sponsor” ibaresi altında firmanın logosu yer alacaktır. Ana Sponsorların Logolarının boyutları XL olacak şekilde tüm basılı materyallerde yer alacaktır. 

Ana Sponsora firma tanıtım dokümanlarının yer alması için Fuaye alanında masa ve sandalye tahsis edilecektir.

Tüm basın duyuruları ve haberlerde ICCI Enerji Ödülleri Sponsorlarına ve/veya logolarına yer verilecektir.

Sponsora 20 adet davetiye gönderilecektir. Söz konusu davetiyeler ile firma kendi özel misafirlerini davet edebilecektir.

Sponsor firmanın Masa Bayrakları, ödül töreni’nin yapılacağı alandaki tüm yemek masaları’ na yerleştirilecektir.

Sponsor firmaya ait Roll – Up yaptırılacak ve tüm davetlilerin geçeceği Kırmızı Halı yol’ u üzerine konulacaktır.

ICCI Enerji Ödülleri Sponsorluğu, ICCI 2018 Fuarı esnasında yer alacak logoları ile duyurulacaktır.

 

ALTIN SPONSORLUK

Ödül Töreni için yapılan tüm duyuru, broşür, afis, reklam, davetiye, program ve web sitesinde Altın sponsorun logosuna “Altın Sponsorlar” ibaresi altında yer verilecektir. (Web Sitesinde Firmanın Sitesine Link Verilecektir.)

Sahne Görselinde “Altın Sponsorlar” ibaresi altında firmanın logosu yer alacaktır. Altın Sponsorların Logolarının boyutları M olacak şekilde tüm basılı materyallerde yer alacaktır. 

Altın Sponsora firma tanıtım dokümanlarının yer alması için Fuaye alanında masa ve sandalye tahsis edilecektir.

Sponsorlara 5 adet davetiye gönderilecektir. Söz konusu davetiyeler ile firma kendi özel misafirlerini davet edebilecektir.

Tüm basın duyuruları ve haberlerde Enerji Ödülleri Sponsorlarına ve/veya logolarına yer verilecektir.

ICCI Enerji Ödülleri Sponsorluğu, ICCI 2018 Fuarı esnasında yer alacak logoları ile duyurulacaktır.

 

GÜMÜS SPONSORLUK

Ödül Töreni için yapılan tüm duyuru, broşür, afis, reklam, davetiye, program ve web sitesinde Gümüş sponsorun logosuna “Gümüş Sponsorlar” ibaresi altında yer verilecektir. (Web Sitesinde Firmanın Sitesine Link Verilecektir.)

Sahne Görselinde “Gümüş Sponsorlar” ibaresi altında firmanın logosu yer alacaktır. Gümüş Sponsorların Logolarının boyutları S olacak şekilde tüm basılı materyallerde yer alacaktır. 

Gümüş Sponsora firma tanıtım dokümanlarının yer alması için Fuaye alanında masa ve sandalye tahsis edilecektir.

Sponsorlara 3 adet davetiye gönderilecektir.

Tüm basın duyuruları ve haberlerde Enerji Ödülleri Sponsorlarına ve/veya logolarına yer verilecektir.

 

 

Fuara

Katılımcılar için Faydaları

ICCI 2018'e Neden Katılmalısınız?

Video

Aydıntaş

Video

İltekno

Video

ExxonMobil

Video

Tarık Saddozai

kosgeb
ufi