• Takvime Ekle 2018-05-02 09:00:00 2018-05-04 18:00:00 Europe/Istanbul ICCI ICCI 2018: 02 - 04 May in Istanbul, Turkey Venue: Istanbul Expo Center, Istanbul – Turkey Halls: 9-10-11 Visiting Hours: 02 May 2018 (08:30 - 18:00) 03 May 2018 (09:00 - 18:00) 04 May 2018 (09:00 - 18:00) İstanbul Fuar Merkezi Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. info@cebitbilisim.com
  • |
  • English
  • -
  • Türkçe

Katılımcı Görüşleri

Sedef Budak, Windfor Danışmanlık, Türkiye Müdürü

“Windfor Türkiye’de 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yaptığımız iş, rüzgar,  saha ve enerji analizi ve bankalara teknik danışmanlıktır. Bu bağlamda son beş yıldır ICCI Fuarı’na katılmaktayız. Bu fuarda hem sektör paydaşları hem de muhtemel yatırımcılar ve iş ortakları ile tanışma şansımız oluyor. Oldukça verimli geçtiğini düşünüyoruz. Windfor olarak katılmaya devam edeceğiz.”

Can Güven, Leitwind, Türkiye Müdürü

“4 senedir katıldığımız ICCI Fuarı’nda 2016 senesinde de tekrar yerimizi aldık. Herkesin bildiği gibi uzun yıllardır enerji piyasasının önemli fuarlarından bir tanesi olan ICCI Fuarı sektörün tüm önemli unsurlarını bir arada toplamaya çalışıyor. Bu sene de aynı şekilde yoğun bir ilgi ile karşılaştığımız bu fuarda sektörün farklı unsurları ile tanışma fırsatımız oldu. Özellikle lisanssız enerji piyasasında iddialı olduğumuz ürün grupları ile Leitwind firması olarak Türkiye’nin beklentilerini karşılamaya çalıştığımız bir fuarda bu sene, özellikle dün ve bugünkü yoğunluktan gerçekten memnunuz. Gelişmekte olan enerji piyasasının Türkiye’deki, özellikle rüzgar kapasitesini de ortaya koyduğumuzda rüzgar türbini firmaları için gerçekten önemli bir fuardan bahsediyoruz. Yeni çıkan düzenleme ile de bu piyasanın daha da sağlam temeller üzerine oturtulduğundan emin olduktan sonra tabii ki bu süreçlerin biraz daha hızlandırılması açısından da kurumsal yapılara özellikle taleplerimiz olacaktır. Fuar esnasında düzenlenen konferanslarda, katılımlarda, faydalandığımız konferanslarda ve meetinglerde çeşitli aktivitelere katılma imkanımız oldu. Bu aktivitelerde sektörel bilgilendirme, sektörel datalar, teknik paylaşımlar gerçekten ilgimizi çeken konular oldu. 4 senedir katıldığımız fuarda, ümid ediyoruz bundan sonraki senelerde de yerimizi almaya çalışacağız. Özellikle Türkiye pazarının hızlı gelişimi bizi bu konudaki ikna edici veriler ile zaten memnun etmekte.”

Servet Bahadır, Zorlu Enerji Grubu, Direktör-Kamu İlişkileri

“Zorlu Enerji Grubu olarak yıllardır ICCI Fuarı ve Konferanslarına katılmaktayız. Fuarın bu yıl daha etkin ve verimli kullanıldığını düşünüyorum. Bu sene katılımın çok yüksek olduğunu düşünüyorum. İnşallah önümüzdeki yıllarda da Zorlu Enerji Grubu olarak ICCI Fuarı’na katılım sağlayacağız.”

Carlos Schiapparelli, Senvion, Bölge Müdürü

“Oldukça mutluyuz çünkü birçok müşteriyle tanışma şansımız oldu. Bugün Türkiye’de yenilenebilir enerji piyasasına büyük bir ilgi görüyoruz. Hızla büyüyorlar. Her yıl daha profesyonel insanlarla tanışıyoruz. Bu benim ICCI’ya katıldığım üçüncü yıl ve sürekli teknik bilgilerde ve işlemcinin ilgisinde bir artış gözlemliyorum. Geçtiğimiz yıl Senvion, ülkeye oldukça ilgi duyduğunu belirtti. Türkiye Senvion için en önemli yeni pazarlardan biri ve ICCI’nın müşterilerimize ürünlerimizi açıklamak ve Türkiye’deki gelişmelere yeni müşteriler çekmek için çok iyi bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.”

Video

Global Exhibitions Day

Video

Senvion

Video

Verimli Fuar Katılımı İçin

Video

Dünya Fuarcılık Günü

Katılımcılar için Faydaları

ICCI 2018'e Neden Katılmalısınız ?

kosgeb
ufi