Ana Sayfa>Ziyaretçiler>Fuar Alanı

Fuar Alanı

İstanbul Fuar Merkezi

Adres: Atatürk Havalimanı Karşısı 34149 Yeşilköy / İstanbul
Tel: +90 212 468 52 00  
Faks: +90 212 465 55 59
E-posta: pazarlama@wtcistanbul.net / pazarlama@idtm.com.tr

İstanbul Fuar Merkezine Ulaşım Seçenekleri ve Güzergahlar;

 

İDTM'nin en büyük yatırımı fuarcılık alanındadır. 500.000 m2 üzerine kurulu olan İDTM'de fuar alanları 97.000 m2'lik alanı kaplamaktadır. İstanbul'u dünya fuarcılığının başkenti yapma amacıyla yola çıkan İstanbul Fuar Merkezi, her yıl 100'ün üzerinde fuara ev sahipliği yapmaktadır.

İDTM' ye bağlı olarak hizmet veren İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ve her yıl yüzbinlerce ziyaretçi çeken fuarlar vasıtasıyla binlerce firma yeni pazarlar ve fırsatlarla buluşuyor.

Havaalanına ve çevre yollara yakınlığı, hafif raylı sistemin merkezin içinden geçmesi, çevre düzenlemeleri ve mükemmel alt yapısı Dünya Ticaret Merkezi'yle birlikte İstanbul Fuar Merkezi’ni de cazibe merkezi haline getirmiştir. Ayrıca İstanbul Fuar Merkezi, fuar alanlarında 4300, İş Bloklarında 1700 araç olmak üzere toplam 6000 araç kapasiteli oldukça geniş bir otopark alanına sahiptir.

İDTM Fuarcılık alanındaki faaliyetleri ile özel teşebbüsün Türk ekonomisini dünyada temsil etme kabiliyetini arttırmak ve onları yeni ufuklara taşımak gayesinin yanı sıra; adil bir rekabet anlayışıyla Türk fuarcılık sektörünün gelişimine katkıda bulunmayı ve İstanbul'u dünya fuarcılığının başkenti yapmayı hedeflemektedir.

Detaylı bilgi için: http://www.ifm.com.tr/

Video

B&W

Video

ICCI - Tanıtım Filmi (2017)

Video

Smart Energy

Video

Harbin

kosgeb
ufi